Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kodrąb

Kodrąb, zachodniopomorskie

  • 750 000 zł
  • 320 m²
  • 2 343,75 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Borowska

Skontaktuj się

Dom Kodrąb

Kodrąb, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 kwietnia 2026

750 000 zł

320 m²

2 343,75 zł/m²

Dom Kodrąb

Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026

750 000 zł 320 m² 2 343,75 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
18
Powierzchnia działki:
1 732 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2017

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

18

Powierzchnia działki:

1 732 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2017

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (2 343,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 320 m², 18 pokoi; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2017
  •   materiał budowy: silikat
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 732 m²
  •   kształt: nieregularny
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: EXTRA Invest, zaktualizowane: 15.04.2026
  •   numer ogłoszenia: EXT25039

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GOTOWA INWESTYCJA BLISKO MORZA 6 APARTAMENTÓW | OKAZJA CENOWA!
Nie przegap tej oferty nieruchomość z ogromnym potencjałem w cenie, której trudno szukać w tej lokalizacji!
TYLKO 750 000 zł 2343.75/m²!

Link do filmu:

gotowy budynek apartamentowy
świetna lokalizacja turystyczna
duża działka 1732 m²
6 APARTAMENTÓW GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY:

4 apartamenty dwupoziomowe (ok. (...)

Agent

Aneta Borowska

501 639...

501 639 160

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta Borowska

501 639...

501 639 160

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Aneta Borowska

501 639...

501 639 160

Oddzwoń do mnie

Jak najszybciej